Manhattan
Контакты
г. РовноРовенская обл.

Предложение клиентам

Предложение продавцам

В першу чергу ми представляємо та захищаємо ваші інтереси на ринку нерухомості. Довіривши продаж нерухомості «Manhattan», ви збережете час та отримаєте повний комплекс необхідних послуг.

Предложение покупателям

Купівля житла - серйозний крок, до якого треба підходити вдумливо і відповідально. Приймаючи рішення про придбання квартири, будинку чи іншої нерухомості, ви не просто вибираєте стіни або район проживання, але, насамперед, затишок і домашню атмосферу, яка буде супроводжувати вас довгі роки. Тому так важливо при покупці житла спиратися на професійні поради і допомогу досвідчених експертів.
Агентство нерухомості «Manhattan» надає повний спектр послуг на всіх етапах купівлі. За ходом операції будуть стежити ліцензовані професіонали з великим досвідом, які мають вищу освіту та спеціальну підготовку, які за роки роботи в агентстві допомогли сотням сімей вирішити житлові проблеми.
Наші працівники проведуть для вас безкоштовну консультацію, розкажуть про всі етапи купівлі, підберуть варіанти, які відповідають вашим вимогам і запитам, а також організовують їх перегляд. Фахівці агентства проведуть перевірку юридичної чистоти квартири, будинку чи іншої нерухомості яка вас зацікавить, зберуть і підготують всі необхідні документи для проведення операції купівлі майна.
Шість етапів купівлі майна:
1. Підбір варіантів нерухомості
- супровід перегляду нерухомості, яка відповідає вашим вимогам та запитам.
2. Супровід переговорів з продавцем що до умови продажу майна
- перевірка юридичної чистоти майна.
3. Аванс
- супровід укладення угоди, договору авансу, задатку або іншого договору, спрямованого на придбання нерухомості, на умовах, які вигідні вам;
- супровід при передачі передоплати, авансу або завдатку так, щоб не втратити кошти.
4. Збір документів необхідних для оформлення договору купівлі-продажу майна
- право власності на майно;
- технічний паспорт;
- оцінка майна;
- довідки про не заборгованість по комунальним платежам.
5. Організація та проведення операції купівлі майна
- вибір та узгодження надійного нотаріуса;
- підготовка проекту договору купівлі-продажу майна ;
- узгодження та підписання договору купівлі-продажу між сторонами угоди.
6. Гарантія угоди
Служба поддержки